PRODUCENTPRODUKTÓW I PRZETWORÓW Z RYB

O nas

GRUPA KAPITAŁOWA GRAAL

 

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce. Sztandarowymi produktami firmy są konserwy rybne, które znajdują się w ofercie od początku istnienia przedsiębiorstwa. Spółka zajmuje się także dystrybucją artykułów spożywczych takich jak ryby wędzone i mrożone, owoce morza, kawior oraz sałatki rybne. W ofercie zawarte są również dania obiadowe, konserwy mięsne, marynaty i sałatki warzywne z dodatkiem mięsa.

 

GRAAL posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne na terenie Polski, wyposażone w innowacyjne rozwiązania technologiczne. Nad jakością tworzonych produktów czuwa 2 800 wykwalifikowanych specjalistów. Każdy z nich dba o to, aby zapewnić Klientom najwyższy poziom dostarczanych artykułów.

 

Marki Grupy Kapitałowej GRAAL są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty są również obecne pod markami partnerów z całego świata, przyczyniając się do końcowego wyniku eksportu, który stanowi 35% całościowej sprzedaży spółki. Wszystkie wyroby posiadają wymagane certyfikaty, uprawniające do funkcjonowania na amerykańskich i europejskich rynkach zbytu.

Nasze marki

poznaj Grupę Kapitałową Graal