
23 maj 2022
Działamy w lokalnej społeczności
Nie pozostajemy obojętni.
Strona główna > Aktualności > „Dawaj lateks!”, czyli Salatino w moim tempie! Letnia kampania reklamowa sałatek firmy Graal
„Dawaj lateks!” – tak przewrotnie firma Graal reklamuje sałatki Salatino.
1 sierpnia ruszyła telewizyjna i internetowa letnia kampania promocyjna tej marki. Spot reklamowy w humorystyczny sposób pokazuje, że sałatki Salatino mogą być doskonałą przekąską w pracy.
Są lekkie, smaczne i w wygodnych opakowaniach – wystarczy je otworzyć i od razu delektować się wartościowym, zbilansowanym posiłkiem. Z pewnością docenią Salatino osoby aktywne zawodowo i prowadzące zrównoważony styl życia, którym czasami brakuje czasu na przygotowanie zbilansowanych posiłków w domu. Chcą jeść wartościowe posiłki, sięgają więc po Salatino. Wybierają zdrowy i zbilansowany posiłek, nie rezygnując jednocześnie ze swoich codziennych zajęć i przyjemności. Salatino to pyszna przekąska gotowa do spożycia w swoim własnym tempie życia, pracy, odpoczynku.
Co znajdziemy na sklepowych półkach? Zgrabne, okrągłe puszki z rybą i superfoods. Graal przygotował kilkanaście odsłon smakowych Salatino, w tym linię wege i siedem zbóż. Dania nie zawierają konserwantów, wzmacniaczy smaku oraz sztucznych barwników, dzięki czemu sprawdzą się idealnie w roli zbilansowanej przekąski.
Letnia kampania promocyjna Salatino obejmuje: 30-sekundowy spot (od sierpnia emitowany w telewizji oraz Internecie), działania reklamowe (prasa, digital, social media) oraz wsparcie public relations. Za kreację kampanii oraz realizację spotu odpowiada studio filmowe KLN, a aktywności PR koordynuje agencja H+K Strategies.
Więcej informacji o marce na:
Spot reklamowy:
23 maj 2022
Nie pozostajemy obojętni.
23 maj 2022
Są śledzie i są filety ze śledzia w sosie pomidorowym Graal!
22 kw. 2022
Graalki docenione!