pl | en

SCROLL

pl | en
Graal Grupa Kapitałowa

Aktualności

Strona główna > Aktualności > „Dawaj lateks!”, czyli Salatino w moim tempie! Letnia kampania reklamowa sałatek firmy Graal

01 08 2018 | Graal Group

„Dawaj lateks!”, czyli Salatino w moim tempie! Letnia kampania reklamowa sałatek firmy Graal

 „Dawaj lateks!” – tak przewrotnie firma Graal reklamuje sałatki Salatino.

1 sierpnia ruszyła telewizyjna i internetowa letnia kampania promocyjna tej  marki. Spot reklamowy w humorystyczny sposób pokazuje, że sałatki Salatino mogą być doskonałą przekąską w pracy.

Są lekkie, smaczne i w wygodnych opakowaniach – wystarczy je otworzyć i od razu delektować się wartościowym, zbilansowanym posiłkiem. Z pewnością docenią Salatino osoby aktywne zawodowo i prowadzące zrównoważony styl życia, którym czasami brakuje czasu na przygotowanie zbilansowanych posiłków w domu. Chcą jeść wartościowe posiłki, sięgają więc po Salatino. Wybierają zdrowy i zbilansowany posiłek, nie rezygnując jednocześnie ze swoich codziennych zajęć i przyjemności. Salatino to pyszna przekąska gotowa do spożycia w swoim własnym tempie życia, pracy, odpoczynku.

Co znajdziemy na sklepowych półkach? Zgrabne, okrągłe puszki z rybą i superfoods. Graal przygotował kilkanaście odsłon smakowych Salatino, w tym linię wege i siedem zbóż. Dania nie zawierają konserwantów, wzmacniaczy smaku oraz sztucznych barwników, dzięki czemu sprawdzą się idealnie w roli zbilansowanej przekąski.

Letnia kampania promocyjna Salatino obejmuje: 30-sekundowy spot (od sierpnia emitowany w telewizji oraz Internecie), działania reklamowe (prasa, digital, social media) oraz wsparcie public relations. Za kreację kampanii oraz realizację spotu odpowiada studio filmowe KLN, a aktywności PR koordynuje agencja H+K Strategies.

 

Więcej informacji o marce na:

  • Stronie www: http://salatino.pl/
  • Profilu na Facebooku: facebook.com/SalatinoPolska/

Spot reklamowy:

23 maj 2022

Działamy w lokalnej społeczności

Nie pozostajemy obojętni.

czytaj więcej >

23 maj 2022

Filety ze śledzia w sosie pomidorowym TOP PRODUKT

Są śledzie i są filety ze śledzia w sosie pomidorowym Graal!

czytaj więcej >

22 kw. 2022

Dziecięca marka roku 2022

Graalki docenione!

czytaj więcej >