Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.
Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.
W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A, który specjalizuje się w produkcji ryb świeżych, marynowanych oraz łososia wędzonego, zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Mistrz w dziale utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Kukinia (powiat kołobrzeski)

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ruchu maszyn, urządzeń i instalacji obiektów na terenie zakładu;
  • Zapewnienie bieżącej współpracy z działem produkcji;
  • Szkolenie młodszych mechaników, mechaników, pracowników maszynowni i operatorów maszyn;
  • Zlecanie i koordynacja prac  naprawczo- remontowych i konserwacyjnych na terenie zakładu
  • Organizacja pracy i nadzór nad wykonywanymi zadaniami podległych pracowników (4-8 osób);
  • Nadzór nad jakością i prawidłowością pracy wykonywanych przez firmy zewnętrzne;
  • Zamawianie niezbędnych części i materiałów eksploatacyjnych do maszyn i urządzeń;
  • Dokonywanie odbiorów prac serwisów zewnętrznych;
  • Wykonanie przeglądów i remontów zgodnie z harmonogramem;
  • Propagowanie najlepszych praktyk w zakresie BHP i monitorowanie współpracowników pod kątem przestrzegania przez nich propagowanych zasad,

Oczekujemy:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia elektryczne SEP G1 E, mile widziane również G2 i G3
  • Umiejętność czytania rysunków oraz schematów technicznych.
  • Znajomości wskaźników całkowitej efektywności wyposażenia (OEE) i jego wydajności,
  • Znajomości wymagań dotyczących zachowania zgodności z przepisami,
  • Doświadczenia w pełnieniu funkcji mentora i wspieraniu rozwoju młodszych techników,
  • Doświadczenia w zarządzaniu wykonawcami zewnętrznymi,
  • Potwierdzoną w praktyce umiejętność rozwiązywania problemów pod dużą presją czasu
  • Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego interpretowania danych.
  • Znajomości zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakości
  • Chęci do pracy w systemie zmianowym
  • Dyspozycyjności do okazjonalnej pracy w weekendy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy w regionie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Ciekawą praca w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej  o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, dopłata do wypoczynku pracownika – tzw. “wczasy pod gruszą ” , karta podarunkowa na święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc )
  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Dobrą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Darmowy dojazd do pracy z wybranych kierunków