SCROLL

Pracownik produkcji

Tczew

Home > Career > Pracownik produkcji

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.
Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty
marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.

Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie
i bardzo dobre warunki pracy.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral, który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych i marynowanych,
zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Zadania:

  • praca przy produkcji ryb wędzonych
  • ważenie i układanie produktów
  • praca zgodnie z przepisami BHP i standardami zakładu

Nasze oczekiwania:

  • chęć do pracy – wierzymy, że człowiek to inwestycja, dlatego chcemy współpracować i rozwijać się z Tobą jak najdłużej,
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • dokładności i sumienności w wykonywanych obowiązkach
  • gotowość do pracy stojącej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym: I zmiana 5.30-13.30, II zmiana 14.00-22.00
  • umiejętność pracy w zespole

 Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży
  • umowę o pracę, stałe wynagrodzenie + premie
  • dobrą i przyjazną atmosferę w pracy
  • świadczenia dla pracowników ( świadczenia medyczne i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (w tym „wczasy pod gruszą”, karty podarunkowe, imprezy dla dzieci: Mikołajki, Dzień Dziecka)
  • możliwość bezpłatnego dojazdu do i z miejsca pracy w kierunkach z Malborka; 2. z Pelplina; 3. ze Starogardu Gdańskiego

Prześlij nam swoje CV