SCROLL

Pracownik przygotowania produkcji

Zduny

Home > Career > Pracownik przygotowania produkcji

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce.
Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.
Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.
W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Kooperol, który specjalizuje się w produkcji dań obiadowych, dań express i konserw mięsnych zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy Zduny 40 A, 83-115 Swarożyn

Zadania:

  • realizacja zadań związanych z: zamówieniem komponentów do produkcji na magazynie, kontrolą daty przydatności do spożycia, rozpakowaniem komponentów (mięsnych i warzywnych), gotowaniem komponentów, ważeniem komponentów, myciem maszyn zgodnie z kartą specyfikacji produkcji i planem produkcji.

W zamian oczekujemy:

  • spostrzegawczości i rzetelności
  • umiejętności pracy w zespole
  • nastawienia na współpracę i szukanie rozwiązań
  • chęci do pracy – wierzymy, że człowiek to inwestycja, dlatego chcemy współpracować i rozwijać się z Tobą jak najdłużej ☺
  • gotowości do pracy zmianowej: I zmiana 6:00 – 14:00, II zmiana 14:00 – 22:00, III zmiana 22:00 – 6:00
Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • spotkania integracyjne
  • dojazd do/z pracy

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!