Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa rybnego w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma wyrosła na konserwach rybnych, które są jej głównym filarem. Pozostałe gałęzie działalności opierają się na produkcji i dystrybucji asortymentów spożywczych, takich jak ryby wędzone i mrożone, owoce morza, kawior i sałatki rybne. W ofercie GRAAL S.A. znajdują się również dania obiadowe, konserwowane mięsa, marynaty i sałatki warzywne z mięsem.

GRAAL S.A. posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne w Polsce wyposażone w innowacyjne maszyny technologiczne i najnowocześniejsze procesy. Ponad 2800 wykwalifikowanych ekspertów nadzoruje produkcję wysokiej jakości produktów. Każdy pracownik zapewnia najwyższą jakość opieki nad produktem i dostawę gotowych produktów naszym klientom.

Marki Grupy Kapitałowej GRAAL są obecne we wszystkich sieciach sklepów na terenie całej Polski. Produkty są również dostępne pod markami naszych globalnych partnerów, co przyczynia się do ostatecznego wyniku eksportu na poziomie 35% całkowitej sprzedaży. Wszystkie towary zdobyły wymagane certyfikaty pozwalające nam działać na rynku amerykańskim i europejskim.

Misja

Nasi klienci otrzymują najwyższej jakości produkty wytwarzane zgodnie z wysokimi standardami jakości i ochrony środowiska. Staramy się wytwarzać zdrowe produkty spożywcze, które są nie tylko smaczne, ale również bezpieczne dla naszych klientów.

Jako spółka kapitałowa dbamy o interesy naszych akcjonariuszy przez zapewnienie wyraźnego, mierzalnego i realistycznego zwrotu z inwestycji. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych pracowników, klientów i akcjonariuszy.

Wizja

Naszą domeną są produkty rybne i związane z rybami.

Ryby są symbolem zdrowego żywienia, są także symbolem naszych produktów, które sprzedajemy zarówno w UE, jak i poza nią.

Globalna odpowiedzialność

to filozofia biznesowa Grupy Kapitałowej GRAAL

Zrównoważone rybołówstwo

Nasi dostawcy reprezentują te same wartości, co nasza firma, i łowią ryby zgodnie ze standardami ustanowionymi przez takie certyfikaty jak MSC, ASC i „Dolphin safe". Nie wytwarzamy produktów z ryb wskazanych przez WWF i Greenpeace jako gatunki zagrożone.

Ochrona środowiska

W naszych zakładach produkcyjnych inwestujemy w infrastrukturę w celu ochrony środowiska. Używamy ekologicznych materiałów opakowaniowych, które można poddać recyklingowi.

Śledzenie produktu

Pozwala nam to precyzyjnie śledzić procesy produkcyjne każdego produktu, jego składniki i źródła pochodzenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie stale modyfikować określone elementy procesu, dzięki czemu nasi konsumenci otrzymują jeszcze lepsze produkty.

Wysokiej jakości składniki

To podstawa w procesie wytwarzania produktów najwyższej klasy, dlatego wszystkie składniki naszych produktów pochodzą wyłącznie z wiarygodnych źródeł.

Analizy i inspekcje produktów i procesów

Są przeprowadzane każdego dnia. Posiadamy wyspecjalizowane struktury Kontroli Jakości, aby zapewnić, że dostarczane przez nas produkty są najwyższej jakości.

Szacunek dla personelu

Ponieważ ludzie są najważniejszą wartością naszej firmy, dokładamy wszelkich starań, aby dbać o rozwój i bezpieczeństwo naszych pracowników. Naszą polityką jest wspieranie zatrudnienia miejscowych pracowników, budowanie wizerunku dobrego i rzetelnego pracodawcy oraz budowanie kultury organizacyjnej opartej na zaangażowaniu i wspólnej odpowiedzialności.

Ciągły rozwój

W tym dynamicznie zmieniającym się świecie jest to jedyny sposób na zaspokojenie potrzeb i życzeń naszych klientów. Chcemy być gotowi dzisiaj na to, czego klienci będą oczekiwać od naszych produktów jutro.

Dla żywotności naszych konsumentów

Od samego początku koncentrujemy się na dostarczaniu konsumentom produktów spełniających ich potrzeby żywieniowe i preferencje smakowe. Uważamy, że odegramy ważną rolę w kształtowaniu nawyków żywieniowych w całym społeczeństwie i dlatego te kwestie są dla nas tak ważne. Chcemy, aby konsumenci znali nasze produkty, ufali im i polecali je.

Nagrody

 • Doceń polskie Filety ze śledzia w sosie pomidorowym Neptun

  Hit Konsumenta roku 2020 Filety z makreli w sosie pomidorowym 170g

  Polska Dobra Marka 2020 Dla marki SuperFish

  Dobra marka 2020 Dla marki Graal

 • Polska Dobra Marka 2020 Dla marki Graal

  Dobra marka 2020 Dla marki SuperFish

  Konsumencki Lider Jakości 2020 Dla marki Graal

  Hit Handlu 2019 Wybór detalistów Filety z makreli w sosie pomidorowym 170g

 • Rodzinna Marka Roku 2018 Dla marki Graal

  Rodzinna Marka Roku 2018 Dla marki Kuchnia Staropolska

  Laur Klienta Lider XV Lecia 2014-2019

  Doceń polskie Mięsiwa Kuchni Staropolskiej

 • Laur eksperta Linia SuperFish Prestige

  Hit handlu | Wybór detalistów Graal Graalki

  Certyfikat Dobry Produkt SuperFish Łosoś BIO

  Złoty Paragon 2015 Graal Tuńczyk Kawałki w sosie własnym 170g

 • Konsumencki Lider Jakości 2015 | Debiut roku Produkty rybne wolne od glutenu

  Hit handlu | Wybór detalistów Filety z makreli w sosie pomidorowym GRAAL 170g

  Złoty medal XVIII Międzynarodowych Targów Biznes Żywność Medycyna 2015 Graal Salatino

  Laur Konsumenta 2014 Produkty SuperFish

 • Teraz Polska Marka Graal

  Przebojowy Produkt FMCG 2016 | Życie handlowe Filety z makreli w sosie pomidorowym GRAAL 170g

  Przebojowy Produkt FMCG 2015 | Życie handlowe Konserwy SuperFish Prestige

  Konsumencki Lider Jakości 2015 i 2014 Konserwy Graal Konserwy SuperFish Prestige

 • Regionalne Orły Eksportu 2016 | Rzeczpospolita Regionalny Eksportowy Produkt

  Diamenty miesięcznika Forbes 2015

  Certyfikat wiarygodności biznesowej

  Innowator Rynku Spożywczego

 • Laur Eksperta - Najlepsza Marka Superfish Prestige