pl | en

SCROLL

Graal Grupa Kapitałowa

Specjalizujemy się w produktach rybnych.

Oferujemy znacznie więcej.

Lider branży

Jesteśmy czołowym producentem przetworów rybnych w Europie. Nasze sztandarowe produkty, konserwy rybne, szybko zyskały popularność wśród konsumentów, w znacznym stopniu przyczyniając się do spektakularnego rozwoju naszej firmy.

Asortyment produktów GRAAL SA obejmuje ryby świeże, wędzone i mrożone. Ponadto specjalizujemy się w produkcji marynat, sałatek rybnych i warzywnych oraz gotowych dań obiadowych.

2 500 +
Wykwalifikowanych pracowników
3
Nowoczesne zakłady produkcyjne
35%
Sprzedaży na rynek zagraniczny
Nasza misja

Zdrowe może być smaczne

Zadowolenie klientów to nasza dewiza, dlatego stale poszerzamy ofertę produktową tak, aby kulinarna podróż z GRAAL była zdrowa, bezpieczna i smaczna.

Nasza filozofia

Globalna odpowiedzialność

ZRÓWNOWAŻONE RYBOŁÓWSTWO

Nasi dostawcy łowią ryby zgodnie ze standardami ustanowionymi przez takie certyfikaty jak MSC, ASC i „Dolphin safe". Nie wytwarzamy produktów z ryb wskazanych przez WWF i Greenpeace jako gatunki zagrożone.

OCHRONA ŚRODOWISKA

W naszych zakładach produkcyjnych inwestujemy w infrastrukturę, która przyczynia się do znacznej redukcji odpadów. Używamy ekologicznych materiałów opakowaniowych nadających się do recyklingu.

ŚLEDZENIE PRODUKTU

Najwyższe standardy produkcji pozwalają na precyzyjne śledzenie procesu wytwarzania produktów, od źródła pochodzenia każdego ze składników, po gotowy wyrób. Dzięki temu jesteśmy w stanie wychwycić i skorygować najdrobniejsze odstępstwo od normy, a tym samym zagwarantować najwyższą jakość każdego z naszych produktów.

WYSOKIEJ JAKOŚCI SKŁADNIKI

Wszystkie składniki naszych wyrobów pochodzą wyłącznie z wiarygodnych źródeł, dlatego mamy pewność, że oferujemy w pełni wartościowe produkty.

INSPEKCJE I ANALIZY

Posiadamy wyspecjalizowane struktury Kontroli Jakości, dlatego każdy etap produkcji podlega ścisłej kontroli i weryfikacji.

SZACUNEK DLA PERSONELU

Ludzie są najważniejszą wartością naszej firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dbać o rozwój i bezpieczeństwo naszych pracowników. Wspieramy lokalny rynek pracy oraz dbamy o kulturę organizacyjną opartą na wspólnym zaangażowaniu i odpowiedzialności.

CIĄGŁY ROZWÓJ

Jesteśmy ambitni, a w tym dynamicznie zmieniającym się świecie rozwój to jedyny sposób na zaspokojenie potrzeb i życzeń naszych klientów. Chcemy być gotowi dzisiaj na to, czego klienci będą oczekiwać od naszych produktów jutro.

WPŁYW NA RZECZYWISTOŚĆ

Od samego początku koncentrujemy się na dostarczaniu konsumentom produktów spełniających ich potrzeby żywieniowe i preferencje smakowe. Chcemy odpowiedzialnie odgrywać znaczącą rolę w kształtowaniu nawyków żywieniowych w całym społeczeństwie i dlatego przykładamy wielką wagę do najwyższej jakości naszych produktów.

Nagrody