Grupa Kapitałowa GRAAL jest jedną z największych firm spożywczych
i liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska
są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w kraju.

Produkty Grupy są  eksportowane do ponad 40 krajów na wszystkich kontynentach. Oferujemy pracę w firmie, która od 30 lat kieruje się wartościami opartymi na wzajemnym zaufaniu, szacunku
i nastawieniu na wytwarzanie produktów, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju

W związku z rozwojem działu eksportu GK Graal, zatrudnimy pracowników na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU
Miejsce pracy: Wejherowo

Zadania:

  • bieżąca obsługa klientów w tym realizacja zamówień zgodnie z warunkami handlowymi
  • wyjaśnianie niezgodności w dostawach
  • koordynowanie ofert promocyjnych i produktowych
  • nadzorowanie realizacji umów i dostaw
  • raportowanie działań i rekomendowanie nowych rozwiązań
  • współpraca z innymi działami w celu terminowej realizacji zamówień (planowanie produkcji, zakupy, kontrola jakości, technologia i R&D, logistyka, księgowość, dział finansowy)
  • współpraca z agencją celną w zakresie przygotowywania dokumentacji eksportowej
  • współudział w przygotowaniu dokumentacji do przetargów, estymacji

W zamian oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie
  • doświadczenie/staż na stanowisku w sprzedaży lub obsłudze klienta w eksporcie,
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość MS Office w szczególności Excel
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, asertywność
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie
  • otwartość na zmiany

Oferujemy:

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży;
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;
  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne);
  • Dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju i wyzwań na skalę międzynarodową;

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!