Zadania

  • Nadzór nad parkiem maszyn i urządzeń od strony mechanicznej elektrycznej oraz elektromechanicznej jak i instalacji pneumatyki oraz automatyki przemysłowej, diagnozowanie urządzeń i awarii, bieżące naprawy maszyn i urządzeń. Prewencja w zakresie elektromechanicznym parku maszyn, rozbudowa i modernizacja instalacji elektrycznej oraz parku maszyn.

Oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego: elektromechanik lub pokrewne
  • uprawnienia SEP, biegła umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi.
  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • staranności i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • spotkania integracyjne i uroczystości okolicznościowe dla rodzin
  • rozwój i możliwość awansu
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy

Załącz CV