Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.
Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska. Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A. , który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych i marynowanych, zatrudnimy pracownika na stanowisko:

AUTOMATYK

Miejsce pracy: Kukinia (powiat kołobrzeski)

ZADANIA:
  • projektowanie, konstruowanie, obsługa układów automatyki i sterowania maszyn i urządzeń
  • naprawa, serwis układów automatyki i sterowania maszyn i urządzeń
  • tworzenie logiki sterowania, oprogramowania i dokumentacji
  • projektowanie układów sterowania przy wykorzystaniu metod numerycznych identyfikacji i optymalizacji
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
W ZAMIAN OCZEKUJEMY:
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu
  • wiedzy z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki i elektroniki
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej
  • zaangażowania
  • komunikatywności, sumienności i dokładności
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej  o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, dopłata do wypoczynku pracownika – tzw. „wczasy pod gruszą ” , karta podarunkowa na święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, owocowe środy,)
  • dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • możliwość rozwój kompetencji zawodowych
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • dobrą i przyjazną atmosferę w pracy

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!