Zadania

  • projektowanie, konstruowanie, obsługa, naprawa, serwis układów automatyki i sterowania maszyn i urządzeń
  • tworzenie logiki sterowania, oprogramowania i dokumentacji
  • projektowanie układów sterowania przy wykorzystaniu metod numerycznych identyfikacji i optymalizacji
  • projektowanie struktur i algorytmów sterowania w obszarze zautomatyzowanych i zrobotyzowanych systemów produkcyjnych
  • projektowanie układów przetworników i czujników sensorycznych, ich programowanie i sterowanie komputerowe przy współpracy z innymi specjalistami
  • opracowywanie dokumentacji technicznej

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub średnie techniczne
  • doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu
  • wiedzy z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki i elektroniki
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej
  • zaangażowania
  • komunikatywności, zdyscyplinowania, odpowiedzialności oraz dokładności

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (w tym wczasy pod gruszą)
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy

Załącz CV