Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.
Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty
marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.

Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A., który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych i marynowanych,
zatrudnimy pracowników na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK w przetwórstwie rybnym

Miejsce pracy: Kukinia

Zadania:

  • Tworzenie instalacji i obwodów elektrycznych
  • Montaż oraz podłączanie szaf sterowniczych
  • Nadzór nad siecią i urządzeniami energetycznymi w zakładzie
  • Usuwanie usterek i awarii wewnętrznych sieci elektrycznych
  • Obsługa i utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń elektroenergetycznych
  • Podejmowanie działań zapobiegawczych w celu wyeliminowania ewentualnych przyczyn niesprawności instalacji, maszyn i urządzeń
  • Lokalizowanie i usuwanie usterek technicznych w zakładzie
  • Wykonywanie przeglądów, remontów i pomiarów urządzeń rozdziału energii elektrycznej
  • Modernizacja i instalacja maszyn produkcyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Elektryk/Elektromechanik), mile widziane w obszarze utrzymania ruchu
  • uprawnienia SEP „E” do 1 kV lub wyższe
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji elektrycznej
  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i automatyki maszyn
  • umiejętność pracy w grupie
  • braku przeciwwskazań do prac na wysokości powyżej 3 m
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie II-zmianowym
  • wykształcenie co najmniej zawodowe (techniczne)

 Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy, zawsze na czas
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • świadczenia dla pracowników (w tym dopłata do wypoczynku pracownika, karta podarunkowa, owocowe środy, spotkania integracyjne, paczki i imprezy dla dzieci pracowników z okazji Dnia dziecka, Mikołajek; świadczenia medyczne i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy na trasach:
  • Białogard – Karlino – Wrzosowo – Dygowo – Kukinia
  • Malonowo – Ramlewo – Robuń – Pobłocie Wielkie – Włościbórz – Kłopotowo – Wrzosowo – Dygowo-  Kukinia
  • Czernin – Stramnica – Kołobrzeg – Bagicz –Kukinia
  • Gąskowo – Strachomino – Strzepowo – Dobrzyca – Borkowice – Tymień – Ustronie Morskie – Kukinia