Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.
Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.
W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A, który specjalizuje się w produkcji ryb świeżych, marynowanych oraz łososia wędzonego, zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Główny Technolog

Miejsce pracy: Kołobrzeg ( woj. zachodniopomorskie)

Zakres obowiązków:

  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcji na wszystkich wydziałach
  • Wdrażanie nowych zastosowań i technologii w zakładzie.
  • Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności i wydajności
  • Monitorowanie procesów technologicznych pod względem ich kontroli nad stratami produkcyjnymi
  • Nadzór i kontrola zachowania identyfikowalności produktu w całym ciągu technologicznym;
  • Planowanie prac optymalizacyjnych linii produktowych, modyfikacja procesu – rekomendowanie i wdrażanie rozwiązań
  • Kontrola przestrzegania procedur, instrukcji wynikających z technologii, systemów jakości oraz wymagań klienta
  • Kontrola  wykonania i jakości wyrobów, zgodnie z przyjętymi normatywami oraz normami jakościowymi.
  • Rozwiązywanie problemów – definiowanie, analizowanie, wdrażanie środków zaradczych oraz ocena rezultatów wprowadzonych działań.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe: techniczne, technologia żywności lub podobne (mile widziana specjalizacja – przetwórstwo rybne )
  • Doświadczenie zawodowe w przetwórstwie rybnym
  • Dyspozycyjność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość z zakresu parku maszynowo- produkcyjnego
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz priorytetyzacji zadań
  • Mile widziana wiedza z zakresu Lean Manufacturing
  • Kompetencje interpersonalne: komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze plus premie i nagrody zależne od efektów pracy
  • Świadczenia dla pracowników (w tym dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach) Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (w tym wczasy pod gruszą)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego