Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce,
a marki Grupy Kapitałowej GRAAL są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce.
Nasze produkty są obecne również pod markami partnerów z całego świata.

Wraz z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu sprzedażowego zatrudnimy osobę na stanowisku:

Key Account Manager – Marka Własna

Miejsce pracy: Wejherowo

Jesteś handlowcem z powołania? Słuchasz swoich klientów, odpowiadasz na ich potrzeby i wyciągasz trafne wnioski z rozmów handlowych? Sprzedaż sprawia Ci radość, a elastyczność to Twoje drugie imię? Dołącz do naszego zespołu!

Twoje zadania:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i marżowych u powierzonych klientów;
  • Nawiązywanie współpracy z potencjalnymi Klientami oraz rozwijanie współpracy z istniejącymi Klientami w kanale Marki Własnej;
  • Zarządzanie portfolio produktowym w celu maksymalizacji profitowości współpracy z klientami;
  • Wdrażanie u klientów portfolio nowych produktów zgodnie z przyjętą strategią;
  • Identyfikowanie nowych możliwości sprzedaży u zarządzanych klientów i przeprowadzanie ich wdrożenia zgodnie z ustaleniami;
  • Przygotowanie rocznego planu i strategii współpracy z Klientami;
  • Negocjowanie umów i warunków współpracy;
  • Prognozowanie sprzedaży – tworzenie miesięcznych i rocznych estymacji sprzedaży;
  • Analiza realizacji planów w stosunku do założeń – sporządzanie raportów i zestawień;
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konkurencji.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie we współpracy z największymi sieciami w Polsce (dyskonty);
  • Minimum 3 lata doświadczenia jako KAM lub Product Manager;
  • Silnej orientacji na cel i umiejętności pracy w warunkach ambitnych wyzwań;
  • Samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy własnej (prowadzenie kilku zadań/projektów jednocześnie);
  • Elastyczności, dokładności, odpowiedzialności;
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacyjnych;
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji i sporządzania ofert handlowych.
  • Umiejętności komunikacyjnych i budowania relacji;
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych;
  • Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego interpretowania danych rynkowych;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie rozmów handlowych.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży;
  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne);
  • Możliwość rozwoju, pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;
  • Dobre warunki i niezbędne narzędzia pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!

Załącz CV