Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata. Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A , który specjalizuje się w produkcji ryb świeżych, marynowanych oraz łososia wędzonego, zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Kierownik działu Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Kukinia ( powiat kołobrzeski )

Zakres obowiązków:

  • Organizacja, kontrola i analiza funkcjonowania i udoskonalania systemu jakości;
  • Określanie celi jakościowych przy współpracy z Pełnomocnikiem Zarządu ds. jakości;
  • Zapewnianie zgodność wdrożonego systemu jakości z założonymi wymaganiami;
  • Tworzenie i aktualizacja planów HACCP;
  • Przedstawianie sprawozdań dotyczących działu kontroli jakości;
  • Zarządzanie , koordynacja i nadzór nad pracą działu kontroli jakości;
  • Udział w opracowywaniu budżetu działu i zarządzanie kosztami ;
  • Wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi związanych z zarządzaniem kontrolą jakości opartą na Lean Manufacturing;
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów jakości w firmie;
  • Uczestnictwo w audytach certyfikujących, klientowskich oraz nadzorujących zakład;
  • Weryfikacja skuteczności wdrożonych działań i procedur jakościowych;
  • Nadzór nad niezgodnościami oraz działaniami korygującymi;

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe – Technologia żywności, Zarządzanie Jakością;
  • Min. dwuletnie doświadczenia w firmie produkcyjnej na analogicznym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Biegła znajomości prawa żywnościowego;
  • Znajomości zagadnień z zakresu certyfikacji (IFS, ISO,BRC);
  • Doświadczenia w kontaktach z Klientami w zakresie jakości procesu i produktu;
  • Zdolności analitycznego myślenia i świadomości biznesowej, zorientowania na realizację wymagań i szukania rozwiązań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy w regionie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dodatkowe szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Świadczenia dla pracowników ( świadczenia medyczne  i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach)
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (w tym „wczasy pod gruszą”, karty podarunkowe, imprezy dla dzieci: Mikołajki, Dzień Dziecka)
  • Dobre warunki pracy