Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce.
Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.

Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Kooperol, który specjalizuje się w produkcji dań obiadowych, dań express i konserw mięsnych zatrudnimy pracowników na stanowisko:

KIEROWNIK MAGAZYNU

(branża spożywcza)

Miejsce pracy: Kooperol, Zduny 40 A, 83-115 Swarożyn

Zadania:

  • Nadzorowanie sprawnego działania magazynów
  • Organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego
  • Planowanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań wykorzystania magazynów
  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów
  • Rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami lub uszkodzeniami towarów
  • Monitorowanie stanów magazynowych
  • Harmonogramowanie pracy podległych pracowników
  • Wdrażanie nowego pracownika na stanowisko pracy
  • Ocena okresowa pracowników

Oczekujemy:

  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • staranności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • spotkania integracyjne
  • rozwój i możliwość awansu
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!

Prześlij swoje CV pod adres e-mail: rekrutacja@kooperol.pl, zadzwoń (058) 530 18 20
lub odwiedź nas osobiście. Udzielimy wszelkich informacji.

Załącz CV