Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.
Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty
marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.

Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie
i bardzo dobre warunki pracy.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral, który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych
i marynowanych, zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Koordynator linii produkcyjnej

 Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • koordynowanie pracy zespołu pracowników linii produkcyjnej (20-35 osób),
  • ciągłe doskonalenie podległego obszaru i nadzór nad procesem produkcji min. weryfikacja, wskaźników, uzupełnianie dokumentacji, dbanie o przestrzeganie standardów jakościowych
    oraz zasad BHP,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości procesu produkcji,
  • identyfikowanie problemów produkcyjnych oraz czynny udział w ich rozwiązywaniu,
  • raportowanie wyników produkcji.

Nasze oczekiwania:

  • motywacji do pracy – wierzymy, że człowiek to inwestycja, dlatego chcemy współpracować i rozwijać się z Tobą jak najdłużej
  • doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji,
  • umiejętność pracy w zespole i koordynacji pracy zespołu,
  • zdolności przywódcze, umiejętność organizowania pracy, komunikatywność,
  • koordynowanie zadań linii produkcyjnej także pod presją czasu,
  • nastawienia na współpracę i szukanie rozwiązań,
  • znajomość obsługi komputera,
  • gotowości do pracy zmianowej (w okresie pandemii: I zmiana 6.00-14.00 lub 8:30-16:30, II zmiana 18:00-2:00 lub 21.00-5.00).

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków
  • pakiet benefitów (w tym dopłata do wypoczynku pracownika, karta podarunkowa, owocowe środy, spotkania integracyjne, paczki i imprezy dla dzieci pracowników z okazji Dnia dziecka, Mikołajek; świadczenia medyczne i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • możliwość bezpłatnego dojazdu do i z miejsca pracy w kierunkach z Malborka; 2. z Pelplina; 3. ze Starogardu Gdańskiego