Zadania

  • Bieżąca realizacja planów zakupowych ryby
  • Prowadzenie negocjacji
  • Bieżący kontakt z obecnymi dostawcami i poszukiwanie nowych możliwości współpracy
  • Kontrola i nadzór nad realizacją zamówień. Dbałość o terminowość dostaw i dokumentację
  • Współpraca z działami wewnątrz firmy
  • Analiza i monitoring rynku

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów spożywczych poparte sukcesami
  • Doświadczenie i umiejętności negocjacyjne
  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Zorientowanie na cele
  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa, odwaga w podejmowaniu decyzji
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Studia o kierunku technologia żywności będą atutem

Oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży
  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne)
  • Dobre warunki i narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Załącz CV