Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.
Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty
marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.

Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym
stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral, który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych i marynowanych,
zatrudnimy pracowników na stanowisko:

LIDER LINII PRODUKCYJNEJ

 Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • efektywne planowanie, organizacja i kontrola pracy zespołu produkcyjnego w celu realizacji planu produkcyjnego (20 – 30 osób);
  • dbanie o motywację i efektywność podległego zespołu;
  • aktywne dążenie do optymalizacji procesów produkcyjnych;
  • zapewnienie zgodności produkowanych wyrobów z normami jakościowymi;
  • zapewnienie realizacji założonego poziomu wskaźników wydajnościowych;
  • szkolenie podległych pracowników;
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz raportowanie wyników produkcji;
  • zapewnienie przestrzegania przez podległych pracowników obowiązujących procedur oraz przepisów BHP.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji
  • nastawienia na współpracę i szukanie rozwiązań;
  • zdolności analitycznych i umiejętności podejmowania decyzji;
  • umiejętności kierowania zespołem, motywowania;
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office)
  • zorientowania na realizację celów;
  • wysoko rozwiniętych zdolności organizacji pracy, samodzielności i odpowiedzialności;
  • gotowości do pracy w systemie II-zmianowym (w okresie pandemii: I zmiana 6.00-14.00 lub 8:30-16:30, II zmiana 21.00-5.00. W normalnym trybie: I zmiana 6.00-14.00, druga zmiana 14.00-22.00).

Oferujemy:

  • umowa o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży
  • świadczenia dla pracowników (w tym dopłata do wypoczynku pracownika, karta podarunkowa, owocowe środy, spotkania integracyjne, paczki i imprezy dla dzieci pracowników z okazji Dnia dziecka, Mikołajek; świadczenia medyczne i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy w kierunkach z Malborka; 2. z Pelplina; 3. ze Starogardu Gdańskiego