Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata. Zakład Produkcyjny POLINORD w Kartoszynie, należący do Grupy Kapitałowej GRAAL to jeden z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów konserw rybnych w Europie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy pracowników na stanowisko:

                                                                  LIDER PRODUKCJI

Miejsce pracy: Kartoszyno k. Wejherowa, Zakład Produkcyjny POLINORD

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracownikami obecnymi na zmianie – delegowanie zadań, szkolenie, wdrażanie, motywowanie;
  • Aktywne dążenie do optymalizacji procesów produkcyjnych;
  • Zapewnienie zgodności produkowanych wyrobów z normami jakościowymi;
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz raportowanie wyników produkcji;
  • Zapewnienie realizacji założonego poziomu wskaźników wydajnościowych;
  • Zapewnienie przestrzegania przez podległych pracowników obowiązujących procedur oraz przepisów BHP.

W zamian oczekujemy:

  • Nastawienia na współpracę i szukanie rozwiązań;
  • Wykształcenia min. średniego (mile widziane związane z żywnością i żywieniem człowieka);
  • Zdolności analitycznych i umiejętności podejmowania decyzji;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności kierowania zespołem, motywowania;
  • Umiejętności obsługi komputera (MS Office);
  • Zorientowania na realizację celów;
  • Wysoko rozwiniętych zdolności organizacji pracy, samodzielności i odpowiedzialności;
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (zmiany 8-godzinne; wolne niedziele i święta).

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Możliwość rozwoju i awansu;
  • Darmowy transport do/z pracy z wybranych miejscowości (m. in. z Gdyni, Lęborka, Choczewa, Krokowej, Redy, Pucka, Wejherowa, Gniewina);
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży;
  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne, karty przedpłacone, paczki rzeczowe).

​Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (lub danych kontaktowych) klikając w przycisk aplikowania