Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.
Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.

Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.

Wraz z dynamicznym rozwojem zatrudnimy do zespołu Zakładu Produkcyjnego Polinord osobę na stanowisko:

Manager Produkcji

Miejsce pracy: Kartoszyno

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy działu produkcji – około 750 osób pracujących w systemie 3-zmianowym;
  • Opracowywanie budżetu działu i zarządzanie kosztami produkcji;
  • Wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi związanych z zarządzaniem produkcją opartych na Lean Manufacturing;
  • Analizy w zakresie optymalizacji procesu produkcyjnego i racjonalności stanu i struktury zatrudnienia;
  • Nadzorowanie realizacji planów działu oraz wskaźników efektywności (OEE);
  • Analizowanie dostępnych mocy produkcyjnych oraz ,,wąskich gardeł’’ w produkcji;
  • Współpracowanie z zespołami projektowymi przy wdrażaniu do produkcji nowych wyrobów;
  • Nadzorowanie przestrzegania procedur, instrukcji wynikających z technologii, systemów jakości oraz wymagań klienta i GK Graal;
  • Ocenianie, rozwijanie i motywowanie pracowników, celem zapewnienia wymaganego poziomu kompetencji w zespole.

Poszukiwane kompetencje:

  • Umiejętności zarządzania zespołem.
  • Wykształcenia wyższego technicznego (zarządzanie procesami produkcji, inżynieria produkcji, technologia żywności, towaroznawstwo)
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku- mile widziane w branży spożywczej.
  • Znajomości zasad zarządzania produkcją opartych na Lean Manufacturing oraz zasad
    i procedur związanych z systemem zarządzania jakością;
  • Umiejętność zarządzania projektami i zmianą.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży;
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole w największym w Europie Środkowo-Wschodniej zakładzie produkującym konserwy rybne;
  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach);
  • Dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju i wyzwań;