Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.
Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty
marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.

Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie
i bardzo dobre warunki pracy.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral, który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych
i marynowanych, zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń

Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • obsługa maszyny zamykającej linii produkcyjnej
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyny i porządek w miejscu pracy
  • nadzór i kontrola nad przebiegiem procesu zamykania produktu
  • zapewnienie prawidłowych parametrów technologicznych przebiegu produkcji
  • ścisła współpraca z koordynatorem linii i zespołem linii produkcyjnej
  • raportowanie danych dotyczących pracy maszyny/linii produkcyjnej

Oczekujemy:

  • doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych (mile widziane doświadczenie w produkcji żywności)
  • analitycznego myślenia
  • spostrzegawczości
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności pracy w zespole
  • nastawienia na współpracę i szukanie rozwiązań
  • gotowości do pracy zmianowej (w okresie pandemii:  I zmiana 6.00-14.00 lub 8:30-16:30, II zmiana 18:00-2:00 lub 21.00-5.00)
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
  • stałe wynagrodzenie + premie
  • szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków
  • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, dopłata do wypoczynku pracownika, karta podarunkowa na święta, owocowe środy, spotkania integracyjne, paczki i imprezy dla dzieci pracowników z okazji Dnia dziecka, Mikołajek, świadczenia medyczne
    i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • rozwój kompetencji zawodowych
  • dobrą i przyjazną atmosferę w pracy
  • zapewniamy dojazd do pracy na trasach 1. z Malborka; 2. z Pelplina; 3. ze Starogardu Gdańskiego

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!