Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.
Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty
marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.

Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral, który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych
i marynowanych, zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń

(branża spożywcza)

Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • obsługa maszyny zamykającej linii produkcyjnej
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyny i porządek w miejscu pracy
  • nadzór i kontrola nad przebiegiem procesu zamykania produktu
  • zapewnienie prawidłowych parametrów technologicznych przebiegu produkcji
  • ścisła współpraca z koordynatorem linii i zespołem linii produkcyjnej
  • raportowanie danych dotyczących pracy maszyny/linii produkcyjnej

Oczekujemy:

  • doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych (mile widziane doświadczenie w produkcji żywności)
  • analitycznego myślenia
  • spostrzegawczości
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności pracy w zespole
  • nastawienia na współpracę i szukanie rozwiązań
  • gotowości do pracy zmianowej: I zmiana 5:30 – 13.30, II zmiana 14:00 – 22:00)
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży
  • umowę o pracę, stałe wynagrodzenie + premie
  • dobrą i przyjazną atmosferę w pracy
  • szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków
  • świadczenia dla pracowników ( świadczenia medyczne i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (w tym „wczasy pod gruszą”, karty podarunkowe, imprezy dla dzieci: Mikołajki, Dzień Dziecka)
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • możliwość bezpłatnego dojazdu do i z miejsca pracy w kierunkach z Malborka; 2. z Pelplina; 3. ze Starogardu Gdańskiego