W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A., który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych i marynowanych,
zatrudnimy pracowników na stanowisko:

OPERATORA WÓZKA JEZDNIOWEGO

Zadania:

  • obsługa transportu w chłodni produkcyjnej za pomocą wózka widłowego
    i ręcznego wózka paletowego
  • ważenie i zabezpieczenie surowca wędzonego przed składowaniem
  • składowanie surowca wędzonego w chłodni
  • wydawanie surowca wędzonego na produkcji
  • dbanie o stan techniczny wózka, raportowanie stanu technicznego wózka
Nasze oczekiwania:

  • doświadczenia w obsłudze wózka jezdniowego i wysokiego składowania (warunek konieczny)
  • uprawnienia na wózki widłowe wraz z wymianą butli wydane przez UDT (warunek konieczny)
  • dokładności i sumienności w wykonywanych obowiązkach
  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym
  • gotowość do pracy w temperaturze do -7 stopni C
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
  • wynagrodzenie zasadnicze z premią do 4100 zł brutto
  • świadczenia dla pracowników (w tym dopłata do wypoczynku pracownika, karta podarunkowa, owocowe środy, spotkania integracyjne, paczki, świadczenia medyczne i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • dobre warunki pracy
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy w kierunkach 1. z Malborka; 2. z Pelplina; 3. ze Starogardu Gdańskiego