Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.
Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach.

W swoim portfolio posiadamy produkty marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.

Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób  i jest pracodawcą gwarantującym
stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral, który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych
i marynowanych, zatrudnimy pracowników na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Koral S.A, Kukinia (dawny Superfish) powiat kołobrzeski

Zadania:

  • obsługa transportu wewnętrznego za pomocą wózka widłowego
  • pobieranie opakowań, półproduktów z magazynów
  • pobieranie i dostarczenie surowców na hale produkcyjne
  • przewożenie wyrobów gotowych do magazynu
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy wózka widłowego

W zamian oczekujemy:

  • wykształcenia min. Zawodowego
  • umiejętności prawidłowego i szybkiego wykonywania poleceń
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnień na wózki widłowe wraz z wymianą butli (mile widziane wydane przez UDT)

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w doświadczonym zespole
  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, wczasy pod gruszą, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne);
  • dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy
  • bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy na trasach :
  • Białogard – Karlino – Wrzosowo – Dygowo – Kukinia
  • Malonowo – Ramlewo – Robuń – Pobłocie Wielkie – Włościbórz – Kłopotowo – Wrzosowo – Dygowo-  Kukinia
  • Czernin – Stramnica – Kołobrzeg – Bagicz –Kukinia
  • Gąskowo – Strachomino – Strzepowo – Dobrzyca – Borkowice – Tymień – Ustronie Morskie – Kukinia

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!

Przekaż swoje CV pod adres e-mail: praca@koral.pl

Lub  KORAL S.A. Kukinia 43, 78-111 Ustronie Morskie, Tel.94 351-41-19

Prosimy o dopisanie klauzuli: (1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Grupę Graal S.A.”

(2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Grupę Graal S.A., w okresie do 6 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.”

Załącz CV