Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce.
Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.
Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Kooperol, który specjalizuje się w produkcji dań obiadowych, dań express i konserw mięsnych zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Operator

(branża spożywcza)

Miejsce pracy: Kooperol, Zduny 40 A, 83-115 Swarożyn

Zadania

• Zamawianie i rozliczanie materiałów produkcyjnych.
• Ustawienie linii produkcyjnej przed rozpoczęciem produkcji.
• Realizacja planu produkcyjnego z optymalnym wykorzystaniem zasobów.
• Obsługa maszyn.
• Wykorzystanie metody SMED (szybkiego przezbrajania maszyn.
• Monitorowanie zapisów dotyczących produkcji na linii produkcyjnej.
• Monitorowanie płynności procesu produkcyjnego.
• Monitorowanie kolejności pobierania i wydawania komponentów do produkcji.
• Monitorowanie wydajności półproduktów.
• Monitorowanie zapisów dotyczących wydajności procesów standaryzacji.
• Raportowanie wyników linii produkcyjnych.
• Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej (informacja na temat partii, koszy, gotowania).

W zamian oczekujemy

• Wykształcenia średniego
• Znajomość zagadnień związanych z procesami produkcji
• Znajomości zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością.
• Znajomości obsługi komputera.
• Staranności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
• Zaangażowania w pracę.
• Bardzo dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności w działaniu.
• Gotowości do pracy w systemie równoważnym.
• Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży spożywczej.

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie i premie.
• Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne).
• Owocowy dzień.
• Stabilność zatrudnienia.
• Transport do/z pracy.

Aplikuj przez link: https://gkgraal.elevato.net/pl/operator,ja,82

Załącz CV