Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.
Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty
marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.
Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A., który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych i marynowanych, zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji w przetwórstwie rybnym

Miejsce pracy: Kukinia ( woj. zachodniopomorskie)

Zadania

  • praca przy produkcji ryb świeżych, wędzonych, marynowanych
  • obsługa wybranego odcinka procesu produkcyjnego
  • praca zgodnie z przepisami BHP i standardami zakładu

W zamian oczekujemy

  • motywacja do pracy – wierzymy, że człowiek to inwestycja, dlatego chcemy współpracować
    i rozwijać się z Tobą jak najdłużej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • dokładności i sumienności w wykonywanych obowiązkach
  • gotowość do pracy stojącej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
  • świadczenia dla pracowników (karta podarunkowa, wczasy pod gruszą, owocowe środy, spotkania integracyjne, paczki, świadczenia medyczne i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • dobre warunki pracy
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy