SCROLL

Pracownik produkcyjny na wydziale produkcji suchej, chłodzonej i konfekcji

Zduny

Strona główna > Kariera > Pracownik produkcyjny na wydziale produkcji suchej, chłodzonej i konfekcji

< Wstecz

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce.
Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.

Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Kooperol, który specjalizuje się w produkcji dań obiadowych, dań express i konserw mięsnych zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (wydział produkcji suchej, chłodzonej i konfekcji)
(branża spożywcza)

Miejsce pracy: Kooperol, Zduny 40 A, 83-115 Swarożyn

Zadania

  • Realizacja zadań na linii produkcyjnej związanych z wytworzeniem produktu, polegających na: wykładaniu opakowań na linię, ważeniu, wkładaniu wsadu do opakowań
  • Realizacja zadań na linii produkcyjnej związanych z zapakowaniem i zabezpieczeniem wyrobu gotowego, polegających na: przygotowaniu i rozładunku koszy, doczyszczeniu słoi, sprawdzaniu poprawności etykietowania, sprawdzaniu poprawności kodowania, wkładaniu produktu poprawnie zaetykietowanego i kodowanego w karton, układanie towaru na paletę
W zamian oczekujemy

  • spostrzegawczości i rzetelności
  • umiejętności pracy w zespole
  • nastawienia na współpracę i szukanie rozwiązań
  • chęci do pracy – wierzymy, że człowiek to inwestycja, dlatego chcemy współpracować i rozwijać się z Tobą jak najdłużej
  • gotowości do pracy zmianowej: I zmiana 6:00 – 14:00, II zmiana 14:00 – 22:00
Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • Spotkania integracyjne
  • Dojazd do/z pracy

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!