Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy Kapitałowej GRAAL (obok ryb także dania obiadowe) są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce.
Produkty Grupy są obecne również pod markami partnerów z całego świata.

Cały czas dynamicznie się rozwijamy, a Ty możesz stać się częścią naszego zespołu!

PROGRAM STAŻOWY

Miejsce pracy: Wejherowo

Jesteś ambitny i szukasz wyzwań? Chcesz uczyć się u boku najlepszych praktyków w firmie będącej Liderem w branży? Wykorzystaj ten czas i dołącz do GK Graal!

Czego możesz się nauczyć

Program stażowy realizowany jest w działach: zakupów, marketingu, sprzedaży i analiz. Będziesz miał okazję przyjrzeć się pracy każdego z działów i kontynuować staż w dziedzinie, która Ciebie najbardziej interesuje. Od praktycznej strony poznasz:

– obsługę Klienta, negocjacje, obsługę posprzedażową, reklamacyjną;

– techniki i narzędzia marketingowe, EB;

– procesy zakupowe;

– analizy, zestawienia, raporty dla biznesu.

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (minimum 3 rok)
  • Dyspozycyjność min. 20 godzin tygodniowo
  • Proaktywna postawa, nastawienie na rozwój
  • Zorientowanie na cele
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Możliwość poznania firmy będącej Liderem na rynku
  • Ambitne zadania i pełne wsparcie opiekunów
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • Dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (lub danych kontaktowych) klikając w przycisk aplikowania