Zadania

  • Maksymalizacja sprzedaży produktów Grupy Kapitałowej Graal w kanale nowoczesnym
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku, dbałość o ekspozycje
  • Współtworzenie rozwiązań zwiększających satysfakcję klienta

Oczekujemy

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego FMCG poparte sukcesami - minimum 1 rok
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Zaangażowanie, optymizm, otwartość umysłu i odpowiedzialność
  • Umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych
  • Umiejętność budowania i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami
  • Gotowość do realizacji ambitnych celów
  • Inicjatywa w poszukiwaniu nowych rozwiązań, przedsiębiorczość, samodzielność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komputer osobisty plus dostęp do Internetu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

Oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne)
  • Możliwość rozwoju, pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole
  • Dobre warunki i narzędzia pracy oraz przyjazną atmosferę

Załącz CV