Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce,
a marki Grupy Kapitałowej GRAAL są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce.
Nasze produkty są obecne również pod markami partnerów z całego świata.

Wraz z dynamicznym rozwojem, do naszego działu Sprzedaży zatrudnimy osobę na stanowisku:

Przedstawiciela Handlowego
Dystrybucji Nowoczesnej

Miejsce pracy: Częstochowa, Katowice, Sosnowiec

Lubisz skutecznie realizować cele? Działać efektywnie? Chcesz pracować z produktami, po które bardzo chętnie sięgają klienci? Być częścią firmy, która jest liderem na rynku?

Dołącz do naszego zespołu!

Twoimi zadaniami na stanowisku Przedstawiciela Handlowego będą:

  • Maksymalizacja sprzedaży produktów Grupy Kapitałowej Graal w kanale nowoczesnym,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku, dbałość o ekspozycje,
  • Współtworzenie rozwiązań zwiększających satysfakcję klienta.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego FMCG poparte sukcesami – minimum 1 rok,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Zaangażowanie, optymizm, otwartość umysłu i odpowiedzialność,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych,
  • Umiejętność budowania i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami,
  • Gotowość do realizacji ambitnych celów,
  • Inicjatywa w poszukiwaniu nowych rozwiązań, przedsiębiorczość, samodzielność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komputer osobisty plus dostęp do Internetu,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne)
  • Możliwość rozwoju, pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole
  • Dobre warunki i narzędzia pracy oraz przyjazną atmosferę

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Załącz CV