Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce.
Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.

Polinord w Kartoszynie, należący do Grupy Kapitałowej GRAAL to jeden
z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów konserw rybnych w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy pracowników na stanowisko:

REFERENT DS. GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ

(branża spożywcza)

Miejsce pracy: Polinord, ul. Spokojna 3, 84-110 Kartoszyno

Zapraszamy osoby doświadczone oraz bez doświadczania, które przyuczymy do pracy.

Zadania:

  • sporządzanie dokumentacji magazynowej oraz jej archiwizacja,
  • kontrola zgodności dostarczanych materiałów z zamówieniami i specyfikacjami,
  • współpraca z działem logistyki.

Oczekujemy:

  • wykształcenia średniego,
  • doświadczenia w prowadzeniu gospodarki magazynowej,
  • znajomości procedur i zasad funkcjonowania magazynów,
  • biegłej obsługi komputera, w tym oprogramowania magazynowego,
  • umiejętności pracy w dynamicznym środowisku,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • staranności i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne i ubezpieczenie
    na preferencyjnych warunkach)
  • spotkania integracyjne i uroczystości okolicznościowe dla rodzin
  • rozwój i możliwość awansu
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!

Prześlij swoje CV pod adres e-mail: rekrutacjaZPO@graal.pl , zadzwoń 58 774-61-00
lub odwiedź nas osobiście. Udzielimy wszelkich informacji.

Załącz CV