Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.
Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach.

W swoim portfolio posiadamy produkty marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.

Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym
stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral, który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych
i marynowanych, zatrudnimy pracowników na stanowisko:

SEKRETARKI

Miejsce pracy: Koral S.A, Kukinia (dawny Superfish) powiat kołobrzeski

Zadania:

  • kompleksowa obsługa sekretariatu oraz biura Dyrektora Zarządzającego;
  • dbanie o prawidłowy obieg faktur i dokumentów,
  • zarządzanie korespondencją oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji;
  • prowadzenie kalendarza Dyrektora Zarządzającego;
  • organizowanie i obsługa spotkań, wyjazdów służbowych;
  • rozliczanie wyjazdów służbowych,
  • wsparcie administracyjne biura Zarządu;
  • sporządzanie pism i komunikatów, w tym biznesowych;
  • ścisła współpraca z Zarządem i Dyrekcją spółki oraz działami spółki;
  • przygotowywanie zestawień, raportów, analiz;
  • wsparcie projektów prowadzonych w różnych obszarach firmy.

W zamian  oczekujemy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • dobra znajomość pakietu Office;
  • wysoka kultura osobista;
  • odpowiedzialność i samodzielność;
  • inicjatywa i kreatywność;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikacyjne;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie studiów);
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w doświadczonym zespole
  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, wczasy pod gruszą, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne);
  • dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania

Prosimy o dopisanie klauzuli: (1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Grupę Graal S.A.”

(2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Grupę Graal S.A., w okresie do 6 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.”

Załącz CV