Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.
Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty
marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska. Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A.,  który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych i marynowanych, zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Kukinia,  (woj.zachodniopomorskie)

Zadania:

  • Realizacja zadań wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wewnętrznych standardów bezpieczeństwa GK GRAAL,
  • Kontrola, ocena i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP i P.POŻ
  • Budowanie świadomość i zaangażowania pracowników w zakresie standardów bezpieczeństwa oraz dbałości o bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • Opracowywanie i wdrażanie programów prewencyjnych
  • Samodzielne prowadzenie projektów z zakresu BHP
  • Sporządzanie i komunikacja raportów, analiz i zestawień,
  • Tworzenie  procedur i opiniowanie instrukcji w GK GRAAL
  • Udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy oraz analiza projektów i inwestycji pod względem BHP
  • Przeprowadzanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego oraz nadzór nad badaniami i pomiarami czynników szkodliwych dla otoczenia
  • Bieżąca kontrola warunków środowiskowych i bezpieczeństwa na stanowiskach pracy
  • Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją wypadkową oraz dokumentacją związaną z chorobami zawodowymi
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP ( wstępnych , okresowych)
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów BHP
  • Ocena maszyn i instalacji przemysłowych w zakresie bezpieczeństwa
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontrolującymi

W zamian oczekujemy:

  • Wykształcenie kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze BHP w firmie produkcyjnej (mile widziane: produkcja żywności)
  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz aktualnych przepisów BHP i P.POŻ
  • Znajomość zagadnień związanych z doskonaleniem systemu bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Znajomość zasad i procedur związanych z systemem P.POŻ
  • Umiejętności trenerskie i doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, zarządcze i organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy z ukierunkowaniem na cele
  • Poczucie odpowiedzialności

Oferujemy:

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, „wczasy pod gruszą”, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na życie na  preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne)
  • Dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy