Nasze marki

Graal

GRAAL S.A. oferuje pełną gamę konserw rybnych, które od samego początku są udoskonalane. Nasze produkty zmieniają się w odpowiedzi na gust i wymagania konsumentów. Zapewniamy to, czego potrzebują nasi klienci. Dlatego produkty, które dostarczamy, spotykają się z dużym zainteresowaniem i cieszą się zaufaniem odbiorców. Marka Graal oferuje nie tylko szeroką gamę pysznych konserw rybnych, ale oferuje także linię produktów DIABETIC, które dostarczają produkt bezglutenowy, dedykowany szczególnie najmłodszym miłośnikom ryb.

odwiedź witrynę

Salatino

Salatino to idealny posiłek do pracy! Nie ma potrzeby przechowywania go w lodówce. Salatino pasuje do twojej torby! To doskonała kompozycja kalorii i wartości odżywczych. Salatino to zrównoważony posiłek!

odwiedź witrynę

Superfish

SuperFish oferuje różnorodne produkty, z których klienci mogą wybierać według swoich upodobań. Produkty są zawsze wykonane z najwyższej jakości składników, które decydują o ich wyjątkowym smaku. Marka SuperFish, oprócz ryb wędzonych, świeżych i mrożonych, oferuje marynaty i solone produkty rybne zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych smakach.

odwiedź witrynę

Na Szybko

Na Szybko oferuje lunch w trybie ekspresowym - gotowe dania i zupy można szybko przygotować, dzięki czemu są idealne dla zapracowanych osób, które nie zawsze mają czas na przygotowanie własnych posiłków.

odwiedź witrynę

Kuchnia staropolska

Produkty te są powrotem do tradycyjnej kuchni, którą coraz bardziej doceniają Polacy. Osiągamy unikalny smak naszych produktów dzięki specjalnym procedurom opracowanym w oparciu o regionalne receptury. Oferta obejmuje dania obiadowe, zupy oraz pasztety, szynki i kiełbaski.

odwiedź witrynę