pl | en

SCROLL

Graal Grupa Kapitałowa

Nasze marki

GRAAL SA oferuje szeroką gamę konserw przygotowanych z dbałością, jak domowe przetwory. Ich główną bazą są ryby, ale wychodząc naprzeciw wymagającemu klientowi, w ofercie systematycznie pojawiają się nowe propozycje, w tym wersje wegetariańskie i bezglutenowe. Każda z nich może stanowić samoistną przekąskę lub dodatek do głównego dania. Marka nieustannie się rozwija, a każdy dzień pokazuje, dlaczego konsumenci ufają jej od lat.

odwiedź witrynę >

Salatino to zbalansowany posiłek gotowy do spożycia o każdej porze dnia, dlatego zawsze warto go mieć pod ręką. Przemyślana kompozycja wartości odżywczych w formie smacznych sałatek zapewni dawkę zdrowej energii, a wyszukane połączenia smaków zadowolą gusta najbardziej wybrednych klientów. Szczelnie zapakowane w wygodnym, bezpiecznym i lekkim opakowaniu, staną się idealnym towarzyszem podróży, jak i kompanem w pracy w przerwie na lunch.

odwiedź witrynę >

Marka SuperFish specjalizuje się w wysokogatunkowych produktach, na których czele stoją ryby świeże, wędzone na zimno i gorąco oraz marynowane bez konserwantów. Dzięki stale poszerzającej się ofercie, klient ma okazję sięgać po nowo odkrywane smaki i zdobywać nieograniczoną paletę inspiracji do tworzenia autorskich przepisów.

odwiedź witrynę >

NEPTUN to marka z długą tradycją i ofertą, którą pokochali Polacy jeszcze w latach 90-tych. Do najpopularniejszych produktów należały śledzie, makrele, szproty zarówno w oleju, jak i w pomidorach, a także niezapomniany paprykarz szczeciński. I właśnie te produkty powracają na rynek ciesząc konsumentów tradycyjną recepturą, ale i zaskakując opakowaniem w nowoczesnym wydaniu.

odwiedź witrynę >

Jak sama nazwa wskazuje, Kuchnia STAROPOLSKA oferuje znane i lubiane produkty, opracowane w oparciu o regionalne receptury i rodzime składniki. To gotowe dania mięsne i warzywne, zupy oraz przetwory, które dzięki przyjaznym metodom produkcji, zachowują idealną świeżość i dokonały aromat. Oferta obejmuje szeroką gamę produktów basic oraz specjalną linię propozycji premium.

odwiedź witrynę >

Marka jeM-fAir to odzwierciedlenie nowoczesnej i świadomej postawy wobec swojego ciała, a także całej planety. Oferuje wyszukane połączenia warzyw i ziół, których wyrafinowany smak skusi nie tylko wegan. Produkty charakteryzują się niską zawartością tłuszczu, dzięki czemu będą idealnym uzupełnieniem diety osób dbających o linię. A ich ekologiczne, szklane opakowania są wyrazem szczerej troski o środowisko.

odwiedź witrynę >