pl | en

SCROLL

Graal Grupa Kapitałowa

PRIVATE LABEL

Grupa Kapitałowa Graal jest liderem branży przetwórstwa rybnego w Polsce z 32-letnim doświadczeniem w produkcji, co-packingu i koprodukcji produktów rybnych i dań gotowych. Nasze produkty to zarówno asortyment standardowy jak i specjalnie przygotowane rozwiązania spełniające potrzeby naszych Klientów z całego świata.

Zapytaj o warunki współpracy

ZBUDUJ WŁASNĄ MARKĘ Z GRAAL SA.

Długoletnie doświadczenie i skrupulatna obserwacja rynku podpowiadają nowe rozwiązania, dlatego nasza oferta produktowa jest na bieżącą uaktualniana. Nowoczesne zaplecze produkcyjne pozwala na błyskawiczną reakcję, dzięki czemu jesteśmy w pełni gotowi na nowe wyzwania.

PRIVATE LABEL

Jak to działa?

Wystarczy wybrać produkty z naszej flagowej oferty oraz opakowanie, a my zajmiemy się resztą.

Wybierz Składniki
Wybierz Opakowanie
Twój Produkt

3 nowoczesne zakłady produkcyjne gwarantują możliwość dostarczenia najwyższej jakości produktów wytwarzanych zgodnie z wysokimi standardami jakości, których gwarantem są liczne posiadane przez nas certyfikaty. 3 nowoczesne zakłady produkcyjne gwarantują możliwość dostarczenia najwyższej jakości produktów wytwarzanych zgodnie z wysokimi standardami jakości, których gwarantem są liczne posiadane przez nas certyfikaty.

Certyfikaty jakie posiadamy:

Nasze nagrody:

RYBY W PUSZCE
DANIA GOTOWE
MARYNATY / PRODUKTY GARMAŻERYJNE
RYBY WĘDZONE-MROŻONE-ŚWIEŻE