W pracy i po pracy

Dojazd do pracy

Dla pracowników pracujących w naszych czterech zakładach w Kartoszynie, Tczewie, Zdunach i Kukini oferujemy dojazd do pracy autokarem w promieniu około 50 km od zakładu. Pozostali zmotoryzowani mogą bezpiecznie zaparkować auto czy motocykl na parkingu firmowym. Oczywiście cykliści również mile widziani.

Narzędzia

Rozpoczynając pracę w naszej firmie każdy pracownik w zależności od obejmowanego stanowiska otrzymuje odpowiednie narzędzia, czy to będzie laptop, czy samochód służbowy czy może narzędzia analityczne zależy od Waszych potrzeb.

Szkolenia i rozwój

Na początku naszej drogi w organizacji otrzymujemy jasne wytyczne co do zakresu naszych obowiązków

Sport

Uczestniczymy w zawodach sportowych organizowanych w ramach imprez lokalnych oraz ogólnopolskich. Jako firma nie tylko jesteśmy sponsorem czy partnerem tych wydarzeń, ale również bierzemy czynny udział w sportowej rywalizacji.

CSR

W naszych zakładach produkcyjnych inwestujemy w infrastrukturę w celu ochrony środowiska. Każda nasza fabryka ma własną oczyszczalnię ścieków i zużywa mniej wody i energii elektrycznej. Stosujemy opakowania przyjazne dla środowiska, które można wykorzystać do recyklingu.

Global responsability

Jesteśmy odpowiedzialni. Podstawą do tworzenia najwyższej jakości produktów jest użycie świeżych surowców. Dlatego do produkcji nie używamy zagrożonych gatunków, a nasze produkty są wytwarzane z ryb z certyfikowanych akwakultur.

Benefity

Firma oferuje nam pakiet ubezpieczeń grupowych,

Integracja

Integrujemy się zarówno w pracy i po pracy. Firma organizuję imprezy firmowe dla wszystkich pracowników, jest pyszne jedzenie, muzyka i zabawa do rana. Jednocześnie spotykamy się w mniejszych zespołach podczas różnych aktywności: wspólna siatkówka, wypad na kajaki itp.

Zespoły

Ze względu na wielkość organizacji i wymagania rynku pracujemy projektowo w grupach interdyscyplinarnych. Dzięki temu szybko rozwiązujemy problemy oraz realizujemy swoje zainteresowania. Chętnie przyjmujemy różne pomysły i punkty widzenia, dzięki czemu stale się rozwijamy.