10 czerwca 2021 | Graal Group

Wygraj sakwę złota z Kuchnią Staropolską Nowocześnie

Rusza loteria organizowana przez markę Kuchnia Staropolska Nowocześnie. Codziennie do wygrania 3 nagrody - 100 zł i 4 nagrody - 50 zł. W finale do wygrania sztabka złota o wadze 100g i wartości 23 635 zł.

Kuchnia Staropolska Nowocześnie ulepsza receptury dań gotowych i przetworów, aby zachęcić konsumentów do powrotu do smaków z dzieciństwa i tradycyjnej polskiej kultury kulinarnej. Dzięki naturalnym i rodzimym składnikom, tradycyjnej metodzie konserwacji żywności, dania gotowe w postaci weków nie zawierają konserwantów ani ulepszaczy, a ich skład jest w 100 proc. naturalny, jak domowy wek. Aby zachęcić konsumentów do próbowania nowych ulepszonych receptur, marka rusza z loterią konsumencką, która potrwa od 31 maja do 8 sierpnia br.

Mechanizm loterii:

  • Kup dowolny produkt Kuchni Staropolskiej i zachowaj dowód zakupu. Wystarczy jeden produkt, aby wziąć udział w loterii i wygrać nagrody.
  • Zarejestruj zgłoszenie na stronie: promocja.kuchniastaropolska.com.pl
    i weź udział w loterii.

Nagrody w loterii:

  • Codziennie do wygrania 3×100 zł oraz 4×50 zł – wynik poznasz od razu po zgłoszeniu.
  • W finale weźmiesz udział w losowaniu nagrody głównej – sztabki złota o wadze 100g i wartości 23 635 zł.

Loteria konsumencka będzie wsparta szeroko zakrojoną kampanią na kanałach social media, w szczególności Facebook i Youtube, kampanią na Blix.pl oraz akcją promocyjną w punktach sprzedaży.


wróć

17 marca 2021

Rusza wiosenny konkurs Salatino. Część nagród zaprojektowali fani marki.

1 marca startuje wiosenny konkurs Salatino, marki należącej do grupy Graal. Aktywacja jest adresowana do młodych rodzin, które cenią zdrowe, szybkie i jakościowe dania z ryb. Co tydzień jury konkursowe przyznaje 700 nagród, a wśród nich sprzęt kuchenny i gadżety reklamowe, które zaprojektowali specjalnie na tą okazję fani marki.

więcej

22 września 2020

„Taka sytuacja…”.

Salatino, marka funkcjonalnych sałatek z rybą, rozpoczęła intensywne działania reklamowe pod hasłem „Gotowe na każdą porę”

więcej

14 września 2020

Graal w Rytmie Nagród!

Kup dowolne produkty Graal za min. 10 zł i zachowaj paragon. Zgłoś się na https://promocjagraal.pl/

więcej